> Natječaji

Trenutno su aktivni

NATJEČAJI ZA ZASNIVANJE RADNOG ODNOSA :

SPREMAČ/ICA,  na određeno puno radno vrijeme   -  1 izvršitelj/ica preuzimanje

Odluku o načinu procjene i testiranju kandidata preuzmite ovdje: stranica1 i stranica2 .

POZIV KANDIDATIMA ZA SPREMAČA/ICU

Testiranje prijavljenih kandidata za NATJEČAJ za zasnivanje radnog odnosa spremača/ice na puno određeno radno vrijeme održat će se u srijedu 30. listopada 2019. u učionici broj 21 Osnovne škole Kraljevica, Strossmayerova 35 Kraljevica s početkom u 12:00 sati.

1. SPREMAČICA,  na određeno puno radno vrijeme   -  1 izvršitelj/ica

• 12,00 sati - Dolazak, utvrđivanje identiteta i popisa kandidatkinja te upute za pripremu prijavljenih kandidata
  • 12,15 sati - Praktična provjera sposobnosti i vještina
  • 13,15 sati -  interesi i profesionalni ciljevi, motivacija za rad i komunikacijske vještine (intervju)

Ako kandidat/kandidatkinja ne pristupi testiranju u navedenom vremenu ili pristupi nakon vremena određenog za početak testiranja, ne smatra se kandidatkinjom natječaja.

STRUČNI SURADNIK/CA  KNJIŽNIČAR/KA,  na određeno puno radno vrijeme preuzimanje

POZIV KANDIDATIMA ZA STRUČNI SURADNIK/CA  KNJIŽNIČAR/KA

Testiranje prijavljenih kandidata za NATJEČAJ za zasnivanje radnog odnosa stručnog suradnika/ce knjižničara/ke na određeno puno radno vrijeme održat će se u ponedjeljak 28. listopada 2019. u učionici broj 4 Osnovne škole Kraljevica, Strossmayerova 35 Kraljevica s početkom u 14:00 sati.

1. STRUČNI SURADNIK/CA  KNJIŽNIČAR/KA,  na određeno puno radno vrijeme

- 1 izvršitelj/ica

• 14,00 sati - Dolazak, utvrđivanje identiteta i popisa kandidatkinja te upute za pripremu prijavljenih kandidata
  • 14,15 sati - Pisana provjera (testiranje)
  • 15,15 sati - Usmena provjera (intervju)

UČITELJ/ICA  TALIJANSKOG  JEZIKA,  na određeno nepuno radno vrijeme (23 sata tjedno)   -  1 izvršitelj/ica preuzimanje

POZIV KANDIDATIMA ZA UČITELJA/ICU TALIJANSKOG JEZIKA

Testiranje prijavljenih kandidata za NATJEČAJ za zasnivanje radnog odnosa učitelja/ice talijanskog jezika na nepuno određeno radno vrijeme održat će se u utorak 29. listopada 2019. u učionici broj 3 Osnovne škole Kraljevica, Strossmayerova 35 Kraljevica s početkom u 15:30 sati.

1. UČITELJ/ICA TALIJANSKOG JEZIKA,  na određeno nepuno radno vrijeme - 1

izvršitelj/ica

• 15,30 sati - Dolazak, utvrđivanje identiteta i popisa kandidatkinja te upute za pripremu prijavljenih kandidata
  • 15,45 sati - Pisana provjera (testiranje)
  • 16,45 sati - Usmena provjera (intervju)

UČITELJ/ICA  NJEMAČKOG  JEZIKA,  na neodređeno nepuno radno vrijeme (15 sati tjedno)   -  1 izvršitelj/ica preuzimanje

POZIV KANDIDATIMA ZA UČITELJA/ICU NJEMAČKOG JEZIKA

Testiranje prijavljenih kandidata za NATJEČAJ za zasnivanje radnog odnosa učitelja/ice njemačkog jezika na nepuno neodređeno radno vrijeme održat će se u utorak 29. listopada 2019. u učionici broj 3 Osnovne škole Kraljevica, Strossmayerova 35 Kraljevica s početkom u 12:00 sati.

1. UČITELJ/ICA  NJEMAČKOG JEZIKA,  na neodređeno nepuno radno vrijeme - 1

izvršitelj/ica

• 12,15 sati - Pisana provjera (testiranje)
  • 13,15 sati - Usmena provjera (intervju)

Ako kandidatkinja ne pristupi testiranju u navedenom vremenu ili pristupi nakon vremena određenog za početak testiranja, ne smatra se kandidatkinjom natječaja.

UČITELJ/ICA  ENGLESKOG JEZIKA,  na određeno nepuno radno vrijeme (21 sat tjedno)   -  1 izvršitelj/ica preuzimanje

POZIV KANDIDATIMA ZA UČITELJA/ICU ENGLESKOG JEZIKA

Testiranje prijavljenih kandidata za NATJEČAJ za zasnivanje radnog odnosa učitelja/ice engleskog jezika na nepuno određeno radno vrijeme održat će se u ponedjeljak 28. listopada 2019. u učionici broj 3 Osnovne škole Kraljevica, Strossmayerova 35 Kraljevica s početkom u 15:30 sati.

1. UČITELJ/ICA  ENGLESKOG JEZIKA,  na određeno nepuno radno vrijeme - 1

izvršitelj/ica

• 15,45 sati - Pisana provjera (testiranje)
  • 16,45 sati - Usmena provjera (intervju)

UČITELJ/ICA  RAZREDNE NASTAVE U PRODUŽENOM BORAVKU,  na određeno puno radno vrijeme   -  1 izvršitelj/ica  preuzimanje

POZIV KANDIDATIMA ZA UČITELJA/ICU RAZREDNE NASTAVE U PRODUŽENOM BORAVKU

Testiranje prijavljenih kandidata za NATJEČAJ za zasnivanje radnog odnosa učitelja/ice razredne nastave u produženom boravku na puno određeno radno vrijeme održat će se u ponedjeljak 28. listopada 2019. u učionici broj 3 Osnovne škole Kraljevica, Strossmayerova 35 Kraljevica s početkom u 12:00 sati.

1. UČITELJ/ICA RAZREDNE NASTAVE U PRODUŽENOM BORAVKU,  na određeno puno radno vrijeme - 1 izvršitelj/ica
  • 12,15 sati - Pisana provjera (testiranje)
  • 13,15 sati - Usmena provjera (intervju)

NATJEČAJ ZA ZASNIVANJE RADNOG ODNOSA

UČITELJ/UČITELJICA ZDRAVSTVENE KULTURE, na određeno puno radno vrijeme.

Preuzmite cijeli tekst OVDJE i OVDJE.

POZIV KANDIDATIMA PRIJAVLJENIMA ZA NATJEČAJ UČITELJ/ICA
TJELESNE I ZDRAVSTVENE KULTURE, na određeno puno radno vrijeme:

tjelesne i zdravstvene kulture na određeno puno radno vrijeme održat će se u četvrtak 10.
listopada 2019. u učionici broj 3 Osnovne škole Kraljevica, Strossmayerova 35, Kraljevica
s početkom u 14:30 sati.

- 14,30 sati - Dolazak, utvrđivanje identiteta kandidata, popis prijavljenih kandidata i
utvrđivanje potpunosti i pravodobnosti prijave kandidata te uvjeta natječaja i upute za