preskoči na sadržaj

Osnovna škola Kraljevica

 > Nastava  > Natjecanja
Natjecanja

POHVALIMO SE USPJESIMA...

Autor: Licia Ljubisavljević, 3. 12. 2012.

 

Ovdje možete pogledati popis učenika i njihovih rezultata na školskim i županijskim natjecanjima u šk. god. 2017./2018.

 

 

 

 

Na školskoj razini sudjelovali su sljedeći učenici:

Informatika

4 učenika 8. razreda: Antonio Veselić, Carla Barešić, Karla Lovrić, Mateo Miller

Mentorica: Licia Ljubisavljević

2 učenice 7. razreda: Laura Golob, Petra Starčević

Mentorica: Doris Palfi

Najbolji rezultat ostvario je Antonio Veselić i plasirao se na županijsko natjecanje.

 

Engleski jezik

12 učenika 8.a razreda: Carla Barešić, Anja Baršić, Nina Brnčić, Ema Cifrek, Gabriel Drenik, Marko Kvaternik, Karla Lovrić, Bruna Milavić, Mateo Miler, Diego Rodin, Ena Sabovljev i Lucija Tomić

Mentorica učenicima: Ana Vrebac

3 učenice 8.b razreda: Leonarda Galler, Lucija Hefler i Elin Rošić

Mentorica učenicama: Marija Brajin Vučina

Na županijsko natjecanje pozvane su Nina Brnčić i Bruna Milavić.

 

Vjeronaučna olimpijada

Gabrijel Drenik, Nikola Burić, Dominik Abramović, Matej Modrčin

Mentor: Ivica Ljubas

 

Talijanski jezik

5 učenika 8.a razreda: Carla Barešić, Ema Cifrek, Gabriel Drenik, Diego Rodin i Ena Sabovljev                                                                      

i 3 učenice 8.b razreda: Leonarda Galler, Lucija Hefler i Elin Rošić.

Najbolji rezultat ostvarila je Carla Barešić.

Matematika

Sudjelovalo je 17 učenika od 4. do 8. razreda.

Na županijsko natjecanje pozvani su:

Matija Veselić, Gregor Polić i Tin Brletić.

 

Tehnička kultura

Kategorija maketarstvo i modelarstvo: Baraba Luka, Baršić Frane, Frančišković Ivan, Čabrijan Ante i Podnar Noel.

Modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina: Brnčić Nina, Cifrek Ema i Rošić Elin.

Radiokomunikacije: Kerševanić David, Šikić Matija, Crnarić Petar, Nuić Nika, Dražetić Josipa i Cvjetičanin Lara.

 

HRVATSKI JEZIK

Marija Mučaj i Gabrijel Drenik

Mentorica: Natalija Blažević Frlan

 

GEOGRAFIJA

5. razred: Matea Jurović, Gregor Polić, Ema Babić, Maria Farkaš, Matija Nikšić, Lovro Zgombić i Marko Demo.

Najbolji rezultat: Matea Jurović.

6. razred: Natali Rahelić, Petar Crnarić, Nika Nuić.

Najbolji rezultat: Natali Rahelić.

7. razred: Nikola Burić, Elena Popović. Petra Starčević, Petra Velepič.

Najbolji rezultat: Nikola Burić.

8. razred: Ema Cifrek, Marko Kvaternik, David Kerševanić.

Najbolji rezultat: Ema Cifrek

 

LIDRANO

Natali Rahelić i Zara Remenarić.

 

 

Čestitamo svim učenicima na sudjelovanju i postignutim rezultatima a posebno onim plasiranim na višu razinu natjecanja.

 

Na županijskim natjecanjima sudjelovali su:

Informatika

Antonio Veselić osvojio je 1. mjesto!

Mentorica: Licia Ljubisavljević

Engleski jezik

Nina Brnčić osvojila je 8. mjesto.

Bruna Milavić osvojila je 16. mjesto.

Matematika

Matija Veselić, učenik 4. razreda - 9. mjesto

Gregor Polić, učenik 5. razreda - 13. mjesto

Tin Brletić, učenik 8. razreda - 17. mjesto

Mentorice: Doris Palfi i Bojana Kružić

Tehnička kultura

 

LIDRANO

Zara Remenarić, 2.b

Mentorica: Sunčica Vučković

VJERONAUK

Gabrijel Drenik, Marko Kvaternik, Dominik Abramović, Matej Modrčin - 14. mjesto!

Mentor: Ivica Ljubas

DEBATA

Sudjelovali su: 

7. razred: Nikola Burić, Petra Radović, Andro Čolaković, Rešetar Luka, Laura Golob, Elena Popović

8. razred: Nina Brnčić, Elin Rošić, Mateo Miler

Mentorica: Vesna Ban

Ekipno su osvojili 6. mjesto, a 5. govornica turnira je Elin Rošić.

 

GRADSKO NATJECANJE CRVENOG KRIŽA

8. a Matiia Gazić, Gabriel Klić, Marko Kvaternik i Kristijan Legac

8. b Dijana Huskić

Učenici si osvojili 6. mjesto!

Mentorica: Dubravka Lerch

 




Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
Kalendar
« Travanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Raspored zvonjenja

1. SAT :   8.15 -  9.00
2. SAT :   9.05 -  9.50
3. SAT : 10.10 - 10.55
4. SAT : 11.00 - 11.45
5. SAT : 11.50 - 12.35
6. SAT : 12.40 - 13.25
7. SAT : 13.30 - 14.15
8. SAT : 14.20 - 15.05

9. SAT : 15.10 - 15.55

Izdvojili smo...

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Forum
CMS za škole logo
Osnovna škola Kraljevica / , HR-51262 Kraljevica / os-kraljevica.skole.hr / ured@os-kraljevica.skole.hr
preskoči na navigaciju