preskoči na sadržaj

Osnovna škola Kraljevica

 > Nastava  > Natjecanja
Natjecanja

POHVALIMO SE USPJESIMA...

Autor: Licia Ljubisavljević, 3. 12. 2012.

 

Ovdje možete pogledati popis učenika i njihovih rezultata na školskim i županijskim natjecanjima u šk. god. 2016./2017.

Na školskoj razini sudjelovali su sljedeći učenici:

Informatika

Karla Lovrić, Carla Barešić, Mateo Miler , Antonio Veselić, Paula Ivanović, Iva Špegar, Mate Dragičević, Ana Dragičević, Nina Živković, Mia Velepič , Nino Čandrlić

Engleski jezik

Paula Ivanović, Iva Špegar

Hrvatski jezik

Mario Cerović, Lovro Šupraha, Lovro Krpan, Tomić Ema, Cifrek Ema, Hefler Lucija, Drenik Gabrijel, Mučaj Marija, Rošić Elin, Galler Leonarda

Talijanski jezik

Buršić Lea, Stela Kirac

Matematika

Gregor Polić, Ivan Bošnjaković, Darija Rukober, Nika Ivčević, Matea Rus, Sergio Rodin, Robert Kovač, Anja Šupuković, Leon Čahut, Dominik Abramović, Nikola Burić, Marija Nikšić

Tehnička kultura

maketarstvo

Nika Nuić, Petar Crnarić, Marijeta Čandrlić, Josipa Dražetić, Matej Tomić

MUTT

Nina Brnčić, Ema Cifrek, Fran Čandrlić, Gabrijel Klić, Ines Petelin, Elin Rošić, Hana Torić

Orijentacija i komunikacija

Matia Gazić, Mateo Miler, David Keršovanić, Matija Šikić

GEOGRAFIJA

Mateo Baras, Matej Dragičević, Nikola Burić, Elena Popović, Ana Turina, Lucija Tomić, Matija Šikić, Anja Baršić, Ema Cifrek, Ana Marija Franko, David Kerševanić, Leonarda Galler, Mario Cerović, Lovro Šupraha, Lovro Krpan, Paula Ivanović, Marta Jedriško, Stela Kirac

LIDRANO

Nika Ivčević, Natali Rahelić

 

Čestitamo svim učenicima na sudjelovanju i postignutim rezultatima a posebno onim plasiranim na višu razinu natjecanja.

 

Na županijskim natjecanjima sudjelovali su:

Informatika

2. mjesto - Nino Čandrlić - Primjena algoritama

3. mjesto - Nino Čandrlić - Osnove informatike

4. mjesto - Paula Ivanović - Osnove informatike

Hrvatski jezik

10. mjesto - Mario Cerović

Talijanski jezik

3. mjesto - Lea Buršić

Matematika

34. mjesto - Gregor Polić

38. mjesto - Sergio Rodin

Tehnička kultura

MUTT

7. mjesto - Elin Rošić

Orijentacija i komunikacija

1. mjesto - David Keršovanić

2. mjesto - Mateo Miler

3. mjesto - Matia Gazić

GEOGRAFIJA

1. mjesto - Mario Cerović

8. mjesto - Lovro Šupraha

LIDRANO

Nika Ivčević

VJERONAUK

8. mjesto - Lovro Krpan, Lovro Šupraha, Mario Cerović i Gabriel Drenik

DEBATA

4. mjesto - Petra Glavić, Paula Ivanović, Iva Špegar

Anamarija Franko, Elin Rošić, Ana Vučković

 

 

Čestitamo svima na odličnom uspjehu a posebno učeniku Mariju Ceroviću koji se plasirao na državnu razinu natjecanja iz Geografije!




Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
Kalendar
« Siječanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Raspored zvonjenja

1. SAT :   8.15 -  9.00
2. SAT :   9.05 -  9.50
3. SAT : 10.10 - 10.55
4. SAT : 11.00 - 11.45
5. SAT : 11.50 - 12.35
6. SAT : 12.40 - 13.25
7. SAT : 13.30 - 14.15
8. SAT : 14.20 - 15.05

9. SAT : 15.10 - 15.55

Izdvojili smo...

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Forum
CMS za škole logo
Osnovna škola Kraljevica / , HR-51262 Kraljevica / os-kraljevica.skole.hr / ured@os-kraljevica.skole.hr
preskoči na navigaciju